Hrvatska demokršćanska stranka (HDS) grada Bjelovara danas je s zajednički s Darkom Dostalom, tajnikom Akcije bjelovarsko-bilogorske (ABB) u čast svih bleiburških žrtava na Spomen području Lug u Bjelovaru položila vijenac.
Uz Zdenka Karamarića, predsjednika bjelobvarskog HDS-a, žrtvama stradalima na Bleiburškom polju gdje se danas održava središnja komemeracija, poklonili su se i saborski zastupnik Branko Hrg, Vjekoslav Indir, predsjednik HDS-a Koprivničko-križevačke županije te predstavnik ABB-a. (dv)


