U županiji 9 novozaraženih osoba, u samoizolaciji završila dva srednjoškolska razreda iz Bjelovara

Foto: CardMapr/Unsplash. Ilustracija za Bjelovar.live

U Bjelovarsko-bilogorskoj županiji od jučer je 9 je novih slučajeva zaraze koronavirusom. Sedam novozaraženih osoba s područja je grada Bjelovara, a po jedna novooboljela osoba s područja je općine Severin i Nova Rača.

Dvije novozaražene osobe učenici su dviju bjelovarskih srednjih škola, a sukladno epidemiološkim mjerama njihovi razredi stavljeni su u samoizolaciju.Trenutačno je u Bjelovarsko- bilogorskoj županiji 76 osoba pozitivnih na COVID-19,a u samoizolaciji je 455 osoba. (Bjlive)