Nakon što se na Regionalnom portalu Bjelovar.live razvila rasprava o izmještanju 164 godine stare kapelice sv. Florijana na novu lokaciju radi izgradnje podzemne garaže na Lebovićevom šetalištu, čini se kako je u manje od 24 sata pronađeno najbolje rješenje koje će zadovoljiti sve građane. Novonastalu situaciju za naš portal komentirao je Dario Hrebak, bjelovarski gradonačelnik, koji si je očito nakon jučerašnje sjednice Gradskog vijeća dao truda kako bi pronašao najbolje rješenje. A kakvo, pogledajte u videu koji smo snimili upravo ispred kapelice koja datira iz 1865. godine. (ika)
VIDEO – Gradonačelnik o budućoj lokaciji kapelice koja je podijelila Bjelovarčane
- 9. lipnja 2020.

Povezane objave
VIDEO – Bjelovarčanka Iva Vuk iz Philadelphije s
27. lipnja 2026.
Pijane prijateljice ”navijale” glazbu u stanu u pa
26. lipnja 2026.
Zabio se u auto ispred sebe pa izazvao
26. lipnja 2026.
Večeras se ruše rekordi! Zamjenik gradonačelnika Brajdić očekuje
26. lipnja 2026.
Bjelovar dobiva najljepši park u gradu, a za
26. lipnja 2026.






