VIDEO–KAPE SU POLETJELE U ZRAK Prvostupnici bjelovarskog Veleučilišta preuzeli su svoje diplome

U sali bjelovarskog hotela Central danas je održana svečana promocija stručnih prvostupnika i prvostupnica bjelovarskog Veleučilišta, a svoje diplome je primilo točno 111 promovenata.

Bila je to sedam po redu promocija, a nakon što su zapjevali Gaudeamus igitur, kape su poletjele visoko u zrak.

-Vi ste buduća okosnica bjelovarskog gospodarstva i želim vam da ostanete raditi i dalje se razvijati u Bjelovaru–kazao je Dario Hrebak, bjelovarski gradonačelnik, dok je dr. sc. Zrinka Puharić, dekanica Veleučilišta studentima zaželjela sreću u daljnjem životu te ih ohrabrila poznatim riječima Henryja Forda; ”Svatko tko prestane učiti je star, bio da ima 20 ili 80 godina”.

Stotinu i 11 diplomanta danas je i službeno završilo fakultetsko obrazovanje s kojim kreću u novi poslovni svijet, a u svečanosti, kao i tijekom studija, pratili su ih i podršku im davali njihovi najbliži.

Inače, Veleučilište u Bjelovaru osnovano je 30. listopada 2017. godine odlukom Grada Bjelovara o promjeni naziva Visoke tehničke škole u Bjelovaru u Veleučilište u Bjelovaru. (ika)