VIDEO:Na bjelovarskom Boriku su danas svi sadili nova stabla

Pluća Bjelovara, Park Borik, do lipnja će dobiti novi izgled jer Gradska uprava ulaže oko dva milijuna kuna u uređenje Borika koji će postati sportsko rekreacijski centar. No, prije svega je trebalo ukloniti opasna stabla ali i posaditi nova što je javnost dočekala podijeljenih osjećaja. Struka je kazala da se mora srušiti 56 stabala ali posađeno je 77 novih. U cijelu su se priču uključili i građani, udruge i tvrtke koje su donirale 21 stablo,a incijativu za tu akciju je dao Taekwondoe klub Fox. Stoga je danas bilo veselo na Boriku koji neće ostati gol i osakaćen,a kako je to izgledalo pogledajte u našem videu i foto galeriji. (dv)