Pluća Bjelovara, Park Borik, do lipnja će dobiti novi izgled jer Gradska uprava ulaže oko dva milijuna kuna u uređenje Borika koji će postati sportsko rekreacijski centar. No, prije svega je trebalo ukloniti opasna stabla ali i posaditi nova što je javnost dočekala podijeljenih osjećaja. Struka je kazala da se mora srušiti 56 stabala ali posađeno je 77 novih. U cijelu su se priču uključili i građani, udruge i tvrtke koje su donirale 21 stablo,a incijativu za tu akciju je dao Taekwondoe klub Fox. Stoga je danas bilo veselo na Boriku koji neće ostati gol i osakaćen,a kako je to izgledalo pogledajte u našem videu i foto galeriji. (dv)
VIDEO:Na bjelovarskom Boriku su danas svi sadili nova stabla
- 26. ožujka 2019.

Povezane objave
VIDEO – Baby Lasagna i Käärijä rasturili Bjelovar
22. lipnja 2026.
U Hrvatskoj je tijekom 2024. umrlo 51.080 ljudi.
22. lipnja 2026.
FOTO: Ponosni nogometni klub iz brezovačke Sportske ulice
22. lipnja 2026.
Temperature idu preko 35°C, stižu i nevremena… DHMZ
22. lipnja 2026.
Ne iz Oza, nogometni čarobnjak iz Ivanske vraća
21. lipnja 2026.
















