Ugovor o poslovnoj suradnji i uključenju Grada Bjelovara u informacijski sustav e-Pošta za elektroničku razmjenu podataka danas su potpisali gradonačelnik Dario Hrebak i direktor Društva HP Hrvatska pošta d.d. Ivan Čulo. Bjelovar time čini korak dalje u digitalizaciji Gradske uprave, smanjivanju poslovično nezajažljive birokracije i olakšava život svim građanima. Što e-Račun donosi pogledajte u videu s potpisavanja ugovora. (dv)
DIGITALNI ISKORAK BJELOVARA E- Pošta za manje birokracije i brže plaćanje računa
- 29. rujna 2017.

Povezane objave
Tužne vijesti iz okolice Bjelovara: Potraga za nestalim
24. lipnja 2026.
Skriveni dragulj Bilogore: Posjetili smo Kamenitovac – pogled
24. lipnja 2026.
Vedran Trupac dobio novi četverogodišnji mandat na čelu
24. lipnja 2026.
Nestao Goran (36) iz bjelovarskog naselja Gornje Plavnice
24. lipnja 2026.
Župan Marko Marušić primio Mislava Murlina, seniorskog prvaka
24. lipnja 2026.

Comments are closed.