Kaos u Bjelovaru: Mlada vozačica (19) se zabila u auto ispred sebe, sedmero osoba ozlijeđeno

Foto: Ilustracija (fotografija služi kao ilustracija i nema veze s događajem)

Sedam osoba ozlijeđeno je u prometnoj nesreći koja se dogodila u nedjelju oko 20.30 sati u bjelovarskom naselju Klokočevac.

Prema informacijama iz policije, nesreću je izazvala 19-godišnja vozačica osobnog automobila bjelovarskih registarskih oznaka koja nije držala propisani sigurnosni razmak iza vozila ispred sebe.

Zbog toga je prednjim dijelom svog vozila udarila u stražnji dio automobila kojim je upravljala 42-godišnjakinja.

Ona je u tom trenutku usporavala zbog kolone vozila i propuštanja vozila iz suprotnog smjera na raskrižju.

U sudaru je na oba vozila nastala materijalna šteta, a ozlijeđene su obje vozačice te još petero putnika, ukupno sedam osoba.

– Ozlijeđene osobe prevezene su vozilima hitne medicinske pomoći u Opću bolnicu ”dr. Anđelko Višić” Bjelovar radi pružanja liječničke pomoći. Po zaprimanju bolničke dokumentacije protiv 19-godišnje vozačice slijedi odgovarajuća prijava – priopćili su iz bjelovarske policije (ika)