MALI NOGOMET: Bjelovarski malonogometaši zaredali s pobjedama

DRUGA MALONOGOMETNA LIGA – 7. KOLO:

Nakon upornog i neumornog gledanja u televizor i praćenja Svjetskog nogometnog prvenstva u Kataru pravo je zadovoljstvo pogledati utakmicu malog nogometa, što nakon završetka ligaških natjecanja velikog nogometa dođe kao prava razonoda.

U sedmom kolu Druge lige zapad MNK Bjelovar je očekivano pobijedio Otočac, a to sedmo kolo značajno je i po tome što je bjelovarski malonogometni znalac Deni Hajdarović sa ukupno 10 postignutih pogotka izbio na vrh ljestvice strijelaca druge lige koje dijeli s Fetićem iz Rijeke i Jurićem iz Gorice.

MNK BJELOVAR – MNK OTOČAC     7:1

BJELOVAR: N. Beljan, Trešćec, Hajdarović, Radetić, M. Tolić, Gršić, D. Bajsić, A. Pavličević, Andrić, Karamarković, Mikšec, T. Habalija, TRENER: Željko Ostrman

STRIJELCI: 1:0 Gršić (1), 2:0 Hajdarović (2), 2:1 Oslović (12), 3:1 Hajdarović (16), 4:1 Tolić (19), 5:1 Hajdarović (24), 6:1 Andrić (25), 7:1 Radetić (34).

Deni Hajdarović, MNK Bjelovar

Nakon što su u prošlom kolu protiv Petrinjčice osvojili prve jesenske bodove, malonogometaši Bjelovara upisali su i svoju drugu prvenstvenu pobjedu. U sklopu sedmog kola Druge malonogometne lige zapad na parketu bjelovarske velike dvorane uvjerljivo su savladali Otočac rezultatom 7:1.

Bjelovarska malonogometna trupa bila je svjesna kako je puno bolja momčad od Otočca, koji ove jeseni još nije osvojio ni jedan bod, tako da je od prve minute otvoreno krenula po pobjedu. Takva agresivna igra nagrađena je pogotkom Gršića u prvoj minuti koju je potvrdio Hajdarović svojim pogotkom u drugoj minuti za 2:0, što je već u toj ranoj fazi susreta govorilo kako MNK Bjelovar ne može izgubiti ovu utakmicu.

U Zagreb po nova tri boda

To rano vodstvo, ali i saznanje kako im Otočac kao zadnji na ljestvici nije dorastao protivnik, usmjerio je utakmicu prema revijalnom karakteru u kojoj je MNK Bjelovar bio potpuno dominantan što je i okrunio visokom i zasluženom pobjedom.

U slijedećem sedmom kolu MNK Bjelovar gostuje kod MNK Zagreba 92 koji isto kao i Otočac ove jeseni nije osvojio ni jedan bod. Tu priliku bjelovarski malonogometaši neće propustiti kako bi na svoj konto dodali nova tri boda kojima bi se priključili klubovima iz vrha ljestvice.