Prema protokolu, na jučerašnjoj proslavi Dana Grada Grubišnog Polja, odsvirana je himna ”Lijepa naša domovino”, a izvela ju je mlada grubišnopoljska sopranistica Marta Bijelić.
Premda je tek na pragu punoljetnosti jer, naime, pohađa Gimnaziju u Daruvaru, mlada Marta je svojim moćnim glasom oduševila okupljene uzvanike i dirnula u srce sve koji su bili uključeni u program koji je uživo prenosio lokalni radio.
Kao korepetitor, mladu djevojku na klaviru je pratio Tomislav Milić, inače izvrstan profesor klavira u Glazbenoj školi Bruno Bjelinski u Daruvaru koju pohađa i Marta. Mladoj djevojci u Glazbenoj školi, doznajemo, solo pjevanje predaje profesorica Mirna Ružić koja je lani oduševila svojim nastupom u popularnom glazbenom showu The Voice.
S obzirom da talentirana Marta ubrzo odlazi na međunarodno natjecanje u solo pjevanju koje će se 10. studnog održati u Novom Sadu, želimo joj što bolji plasman. (ika)


Comments are closed.