Jakob Bukvić, načelnik PU bjelovarsko–bilogorske, i ove je godine tradicionalno pohvalio i nagradio zaslužne policijske službenike koji su se iskazali u svom poslu.
Prvi županijski policajac uručio je policijskim službenicima prigodne nagrade, iznimno promaknuće, a umirovljenima spomen značke.
Odlukom posebnog Povjerenstva PU za postupak dodjele nagrada, medalja, priznanja i zahvalnica, prigodna nagrada MUP–a dodijeljena policajki Sandri Pavlek za iznimne rezultate u otkrivanju kaznenih djela iz područja organiziranog kriminaliteta, dok je policajac Martin Osman primio nagradu za iznimne rezultate u otkrivanju kaznenih djela iz domene zlouporabe opojnih droga.
Na prijedlog načelnika Bukvića, MUP je zbog posebnog doprinosa ugledu policije iznimno promaknuo u više policijsko zvanje policijsku službenicu Vesnu Hradec.
Sukladno Pravilniku o uvjetima i načinu dodjele spomen–značke ili kratkog vatrenog oružja, ministar unutarnjih poslova donio je Rješenje o dodjeli spomen–značke policajcima kojima je prestala služba s pravom na mirovinu, Goranu Malčiću i Dejanu Saboloviću.
Na kraju svečanosti načelnik Bukvić čestitao je svim nagrađenim i iznimno promaknutim policajcima na postignutim rezultatima i profesionalizmu s kojim, kako je naglasio, mogu biti primjer svim svojim kolegicama i kolegama, dok je umirovljenim kolegama zaželio da umirovljeničke dane provedu u zdravlju i sreći. (ika)


Comments are closed.