U hitnoj ambulanti Opće bolnice Bjelovar jučer se odvijala mini drama koju je tamošnjem medicinskom osoblju sinoć pripremio jedan 38-godišnjak. Kako je danas izvjestila bjelovarska policija, muškarac je oko 21.50 sati galamom na medicinsku sestru narušavao javni red i mir, navodno nezadovoljan pruženim liječničkim tretmanom nad njegovom suprugom koju je dovezao na pregled. Kako navode iz policije, pri odlasku iz ambulante je preokrenuo jedna invalidska kolica. Slijedi mu optužni prijedlog. U veljači ove godine zabilježen je ozbiljniji atak na medicinsko osoblje u Općoj bolnici Bjelovar. Tada su, podsjetimo, oko ponoći dvojica muškaraca pod utjecajem alkohol, između ostalog, nasrnuli su na medicinsko osoblje pri čemu su razbili vrata na ginekološkom odjelu, a liječniku prijetili smrću. (ika)
Nezadovoljan tretmanom: Galamio na medicinsku sestru u bjelovarskoj Općoj bolnici
- 18. listopada 2019.

Povezane objave
DVD Kaniška Iva proslavila 100 godina: Veliki jubilej
28. lipnja 2026.
VIDEO: Mladi Leon (13) na pozornici s Tonijem
28. lipnja 2026.
Novi udar lopova u središtu Bjelovara! Dvije krađe
28. lipnja 2026.
Filmska krađa u Lasovcu: Jedan zabavljao 62-godišnju vlasnicu,
28. lipnja 2026.
Zbog velikih vrućina mijenja se raspored završnog dana
28. lipnja 2026.
