U sklopu Dječjeg tjedna koji se svake godine obilježava u prvom tjednu listopada, na prostoru oko paviljona u središnjem gradskom parku upravo je održan Sajam mogućnosti i festival ZID, odnosno Festival zabave i druženja.
Sajam je održan pod motom ”Ljubav djeci prije svega”, a osnovnoškolci su imali prilike vidjeti prezentaciju raznih sportova, od nogometa, rukometa, košarke do odbojke i taekwondoa, a mogli su se upoznati s radom školskih i ostalih udruga i klubova poput Orijentacijskog kluba Bjelovar.
Na glavnoj gradskoj šetnici u Bjelovaru održane su utrke na 150 metara dječaka i djevojčica 5. i 7. razreda osnovnih škola. Prva tri mjesta u svakoj od kategorije nagrađeni su prigodnim poklonima i besplatnim članstvima udruga koje su bile predstavljene na Festivalu zabave i druženje. (ika)
- razredi–učenice
1…Sara Punčec–OŠ Rovišće–5b, 2…Lara Kurtušić–IV. OŠ–5d, 3…Sara Ivašković–III. OŠ–5b.
- razredi–dječaci
1…Jan Barić–III. OŠ–5d, 2…Matko Kreštan, II. OŠ–5b, 3…Davor Mlinac, II. OŠ–5d.
- razredi–djevojčice
1…Mia Rakoci–IV. OŠ–7c, 2…Bjanka Jug–IV. OŠ–7e, 3…Emanuela Đorđević, III. OŠ–7a.
- razredi–dječaci
1…Ante Krešić, IV. OŠ–7c, 2…Tin Lacković, IV. OŠ–7c, 3…Tin Sljepčević, II. OŠ–7a.
















