Najviše novca iz EU fondova ove bi godine trebalo stići u Garešnicu u tamošnji Tehno park. Riječ je o projektu teškom 21,5 milijuna kuna koji je Gradska uprava provela s partnerima Poduzetničkim inkubatorom BIOS d.o.o., i Lokalnom razvojnom agencijom – Poduzetnički centar Garešnica d.o.o. Projekt je financiran iz Europskih strukturnih i investicijskih fondova (ESI) u financijskom razdoblju 2014.-2020. a suradnici su Bjelovarsko-bilogorska županija, Regionalna razvojna agencija Bjelovarsko-bilogorske županije d.o.o., Grad Pleternica, Libertas međunarodno sveučilište, Zagreb. Predviđeno trajanje projekta je 21 mjesec , od 01.09.2017. – 01.06.2019., kad bi u Poslovnoj zoni Garešnica trebao biti dovršen objekt koji će, prema riječima gradonačelnika Josipa Bilandžije, riješiti najveći problem koji Garešnica ima. (dv)
VIDEO:GAREŠNICA NA VRHU Za izgradnju Tehno parka iz EU povukli 21 milijun kuna
- 27. listopada 2017.

Povezane objave
Tužne vijesti iz okolice Bjelovara: Potraga za nestalim
24. lipnja 2026.
Skriveni dragulj Bilogore: Posjetili smo Kamenitovac – pogled
24. lipnja 2026.
Vedran Trupac dobio novi četverogodišnji mandat na čelu
24. lipnja 2026.
Nestao Goran (36) iz bjelovarskog naselja Gornje Plavnice
24. lipnja 2026.
Župan Marko Marušić primio Mislava Murlina, seniorskog prvaka
24. lipnja 2026.

Comments are closed.