VIDEO Bjelovarčanka Iva bodrila Vatrene u Philadelphiji: Poslala nam djelić sjajne atmosfere nakon pobjede Hrvatske

Hrvatska nogometna reprezentacija izborila je plasman u šesnaestinu finala nakon pobjede 2:1 protiv Gane, a podršku s tribina stadiona u Philadelphiji pružili su joj brojni hrvatski navijači.

Među njima bila je i Bjelovarčanka Iva Vuk, koja je zajedno s ostalim hrvatskim navijačima glasno bodrila Vatrene tijekom cijele utakmice. Nakon velikog slavlja poslala nam je video koji dočarava sjajnu atmosferu na stadionu i slavlje hrvatskih navijača nakon posljednjeg sučevog zvižduka.

Hrvatska izborila osminu finala

Hrvatska je slavila protiv Gane rezultatom 2:1 u trećem kolu skupine L te natjecanje u skupini završila na drugom mjestu.

Za hrvatsku reprezentaciju pogotke su postigli Petar Sučić i Nikola Vlašić, dok je jedini pogodak za Ganu zabio Derrick Luckassen.

Ovom pobjedom Hrvatska je osigurala plasman u šesnaestinu finala, gdje će igrati protiv Portugala.

Nova utakmica Vatrene očekuje u petak, 3. srpnja, od 1 sat ujutro po hrvatskom vremenu, na stadionu BMO Field u Torontu.

Pogledajte atmosferu s tribina

Dok su Vatreni na travnjaku izborili novu veliku pobjedu, hrvatski navijači na tribinama stvorili su ugođaj dostojan velikog natjecanja.

Među njima bila je i naša sugrađanka Iva Vuk, čiji video najbolje pokazuje koliko su emocije, pjesma i zajedništvo obilježili ovu važnu pobjedu hrvatske reprezentacije. (ika)